Vizyonumuz

Vizyonumuz

Aktif Güvenlik, Bilişim ve Bilgisayar Sistemleri konusunda etkinlik gösteren 8 yılı aşan yönetim deneyimi ile alanında birçok önemli projeye imza atmıştır. Slogan olarak seçmiş olduğu "Güvenliğiniz Her Zaman Aktif Olsun"  yaklaşımına uygun olarak, bir isletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik ve bilişim ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.
 
Konusunda deneyimli Aktif proje grubu, keşif aşamasından başlamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle değerlendirip, kendi deneyimlerini de katarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemin kurulmasını sağlamaktadır. Aktif Güvenlik, Bilişim ve Bilgisayar Sistemleri'nin teknik destek ekibi, 24 saat kesintisiz hizmet sistemi ile satış sonrasında da daima müşterilerinin yanında olmaktadır. Vizyonumuz  Uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesi sunmaktır. 
 
Güvenlik ve bilişim ürünlerini sektöründe, ticari kurallar ve etik çerçevesinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, tüm çalışanlarımızla birlikte sağlam bir ekip ruhu anlayışı ile müşteri potansiyelimizi arttırarak ve kaliteli hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Kalite Politikamız Müşterilerimizin değişen ve gelişen gereksinimlerini karşılayabilecek kalitede ürün, teknik destek ve satış sonrası diğer hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst düzeye çıkartabilmek, tüm çalışanlarimizin katılımı ile verimliliği artırarak gelişmeyi sağlamaktır. 
 
Çalışanlarımızın devamlı gelişimini ve tatminini sağlayarak ekip ruhunu pekiştirmek, faaliyetlerimizi sağlıklı bir şekilde yürütebilmek için uluslararası toplam kalite yönetim sistemlerini esas almaktır. Üstünlüklerimiz Sektörde en geniş ürün yelpazesini bünyemizde bulunduruyoruz. Bir isletme için gerekli tüm elektronik güvenlik ekipmanları, bilgisayar sistemlerinin teknik desteğini sağlayacak kadro mevcuttur. Uluslararası standartlarda yüksek kaliteli ürünler, 24 saat kesintisiz mükemmel teknik destek, çoğu konusunda eğitilmiş uzman teknik destek ekibi bulunmaktadır.
 
Personel Politikamız Aktif Güvenlik, Bilişim ve Bilgisayar Sistemleri çalışmasıyla değer yaratmayı ilke edinmiş, kurum kültürünü benimsemiş, kendi geleceğini kurumun vizyonu ile bütünleştirmiş kişilerden oluşan bir ailedir. Ortak değerlerimiz olan liderlik, dürüstlük, saygı, güven, açıklık, sosyal sorumluluk, ekip çalışması, kalite, sürekli gelişim insan kaynakları yönetimi'nin de temel değerlerini oluşturur. 
 
Şirketimizi dinamik bir yapıda tutmak için, sürekli gelişim ile çalışanların performanslarını artırmayı, takım ruhunu oluşturmayı, çağdaş, profesyonel ve huzurlu bir iş ortamı sunmayı hedefler. Aktif Güvenlik, Bilişim ve Bilgisayar Sistemleri dürüst, saygın, iyi yetişmiş, eğitim düzeyi yüksek, insan ilişkileri gelişmiş, takim çalışmasına katılan, dinamik, kendini ve çevresindekileri geliştirmeyi bilen kişiler kazandırmayı amaçlar. Kişilere eşit fırsatlar, kariyer yapma, grup içi rotasyon ve transfer olanağı sağlar.
 
Tüm projelerimizdeki imzamız bizim kurumsal kimliğimizdir. Gelişime, yeni fikirlere, teknolojiye her zaman açığız. Tüm ürettiğimiz projelerde hedefimiz maksimum güvenlik minimum maliyet esasına dayanır. Aktif Güvenlik, Bilişim ve Bilgisayar Sistemleri  tüm müşterilerinin gizlilik politikalarına uymayı taahhüt eder.